idmanjokey.com  sitesinde gizlilik ön planda tutulmaktadır. Hiçbir üye mağdur edilmemekte ve gizlilik konusunda gereken hassasiyet gösterilmektedir. Öncelikli olarak belirtmek gerekirse sitede iddaa, bahis gibi herhangi bir çeşit kumar kesinlikle oynatılmamaktadır. Site tamamen yorum ve güncel bilgilere dayalı bir site olmakta ve yol gösterici niteliği taşımaktadır. Siteye üye olan herkes bilgi alışverişinin yapıldığı formda fikir belirtebilmektedir.


idmanjokey.com’da yer alan hiçbir fotoğraf, yazı veya materyal izinsiz olarak kopyalanamamaktadır. Sitede yer alan herhangi bir bilgi, yorum veya paylaşımın bir kaynak belirtilmeden kullanılmasında yasalar dâhilinde işlem yapılmaktadır. Sitede yer alan üyeler yaptıkları herhangi bir yorum veya davranışlarından dolayı hukuki açıdan sorumlu tutulabilmektedir. Böyle durumlarda site sorumluluk kabul etmemekte ve kullanıcılar bunun bilincinde olarak üyeliklerini devam ettirmelidirler.


Kullanıcılar siteye giriş için gerekli görülen bilgileri başka bir kimseyle paylaşmamalıdırlar. Bilgilerin paylaşılması durumunda site herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Üyelik bilgilerinin bir başkası tarafından kullanılması durumunda site üyeliği süresiz olarak iptal etme hakkına sahiptir. Site, üyeliğin bir başka kişi tarafından kullanılıp kullanılmadığını belirleyebilmek için IP ve kayıt altına alınmış olan bilgileri test etme hakkına sahiptir.


Site üyelerin yapmış olduğu yazışma ve formda paylaştığı kayıt altına alma hakkına sahiptir. Uyuşmazlık gibi herhangi bir durum söz konusu olduğunda site bu kayıtları delil olarak sunabilmektedir. Ayrıca sitede yer alan kullanıcı bilgileriniz 3. Şahıslarla paylaşılmamakta ancak site tarafından kayıt altına alınmamaktadır. Üyelik formunda yer alan kişisel bilgilerin doğru olarak doldurulmasında özen gösterilmeli aksi takdirde yanlış bilgilerin yazılmasından site sorumlu tutulmamaktadır. Sitenin kötüye kullanımı söz konusu olduğunda ise üyelik süresiz olarak iptal edilmektedir.